0 533 248 43 92

Altındağ / ANKARA

Ankara Brülör tamiri

Kalorifer kazanınız yakıtı her ne olursa olsun bakımlı ve istenilen değerlerde çalıştığı taktirde yüksek verim sağlayacaktır. Bakımsız bir kazan sizin para verip ısınmak için aldığınız yakıtı ya yakmadan bacadan dışarı atar yada bacadan fazla hava akımı çekerek size ulaşması gereken ısıyı atmosferi ısıtmak için kullanır. Kazanınızın bakımı için harcayacağınız para size mutlaka geri dönecektir. Zaten yeni çıkan Enerji Verimliliği Kanununda kullanıcı kombi dahi olsa kazanının bakımından sorumludur. Doğalgaz kazanlarında yıllık bakım yaptırmanızı ve yaptırdığınız bakımı kanunen belgelemenizi öneririz. Sıvı ve katı yakıt kullanan kazanlarsa bakıma daha sık ihtiyaç duyabilmektedir.

Kazanınızın mevcut durumunu anlamada en pratik yol kazan alevinin rengine bakmaktır. Doğalgaz kazanlarında ideal alev mavi ,katı ve sıvı yakıtlarda açık sarı - turuncu olacaktır.

Kurallara uygun bir bakımda muhakkak baca gazı ölçümleri yapılmalıdır. Keza baca sıcaklığıda ölçülmeli ve yakıt türüne göre uygun ölçülerde olmalıdır.Planlı Çalışma

Uygun Fiyatlama

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

Telefon: 0312 309 13 63
FAX: 0312 309 46 96
GSM: 0533 248 43 92
MAIL: ulucanlarmekanik@gmail.com
ADRES: Uçar Tic.Mrk. Mehmet Karagöz Cad.
No:5/291 Ulus Rüzgarlı Altındağ/Ankara


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun